Všechny kategorie

Novinky

Domov / Novinky

DN1800 Dvojitý excentrický klapkový ventil

Čas: 2022 10--10

Společnost AFC vyvinula DN1800 Dvojitý excentrický klapkový ventil v říjnu 2022. Rybinové pryžové sedlo v těle má výhodu velmi nízkého provozního točivého momentu. To se promítá do obrovské úspory nákladů na elektrické nebo pneumatické pohony. Tělo a kotouč z tvárné litiny jsou velmi pevné, což přispívá ke spolehlivosti a prodloužené životnosti.

DN1800 FBGD má následující výhody:

● Ventil je vyroben z DI těla a DI disku.

● Pokročilý nový design sedadla s rybinovým těsněním, které je zachyceno vstřikovaným epoxidovým opěrným kroužkem za sedlem. Sedlo má více žeber pro větší kontakt s kotoučem, ale menší tření během zavírání. Sedlo lze opravit na místě vstříknutím správné epoxidové pryskyřice za sedlo přes vstřikovací otvory, dokud ventil opět 100% nepropustí. To vše lze provést bez demontáže ventilu z potrubí.

● Dvojitý excentrický design poskytuje menší kontaktní plochu těsnění s kotoučem a menší namáhání těsnění v otevřené poloze kotouče.

● Obloukový tvar kotouče s průtokem přes kotouč poskytuje vyšší průtokové kapacity než konstrukce s plným kotoučem. Obloukový designový disk je pevnější a váží méně než tradiční designy.

● Spojení hřídele a kotouče s tangenciálním čepem, který je vyměnitelný, zajišťuje pevné spojení.

● Bezšroubová konstrukce sedacího mechanismu má výhodu snazší opravy sedla a menší problémy s korozí díky odstranění štěrbin.

● Interiér a exteriér s epoxidovým nátěrem.

● Konstrukce ventilu splňuje nebo překračuje EN 593.

● Horní přírubový spoj splňuje normu ISO 5211-1982 a F/F splňuje normu EN 558-1 série 13.